Vývoj aplikací na míru

Zajistěte pro svou firmu fungující webové a mobilní aplikace pro back end
i další služby pro front-end, které vám usnadní každodenní práci.

Jaké aplikace vyvíjíme?

Naše aplikace jsou ve velké většině určeny pro back-end. Zpracovávají velké množství transakcí a klade se u nich velký důraz na dostupnost a bezpečnost. Nicméně jsou součástí našich systémů i front-endy, které stavíme na moderních technologiích.

Všechny vznikají převážně v jazycích Java nebo Kotlin a v různých architekturách podle vašich požadavků nebo typu aplikace (mikroslužby, převzetí starší aplikace).

Jaké používáme pro vývoj aplikací technologie?

Navrhujeme převážně cloud native aplikace, a to i v případě, že ještě nemáte vytvořenou patřičnou infrastrukturu (privátní nebo public cloud). Při práci využíváme především open source a enterprise open source technologie (Red Hat, Spring Boot, WSO2, Apache Kafka), které umožňují vytváření moderních aplikací a případné dokoupení podpory výrobcem (není podmínkou).

Aplikace navrhujeme pro jakékoliv prostředí, ať využíváte on premise infrastrukturu (převážně postavenou na Windows nebo Linux serverech) nebo public cloud. Od infrastruktury a komponent se odvíjí výběr dalších potřebných procesů (nastavení CI/CD, QA).

Pokud se rozhodnete využít kontejnerizaci (Kuberentes, OpenShift, Docker, Podman) pomůžeme vám vybrat technologie a nastavit prostředí (logování, bezpečnost, auditing). Při návrzích aplikací se snažíme jít cestou agilních procesů návrhu a vývoje aplikace (například GitOps přístup).

V případě public cloudů optimalizujeme návrh aplikace podle vašich požadavků (dle využití cloudu PaaS, Iaas, Saas). Naši experti na public cloudy Azure a AWS, vám pomohou i s využitím PaaS a SaaS služeb.

Tvorbě aplikací se u nás věnuje celá řada odborníků (analytici, architekti, front-end a back-end vývojáři, testeři, administrátoři), díky tomu vám dodáme kompletní a funkční řešení, které můžete začít hned využívat.

Hotovou aplikací to nekončí

U našich aplikací poskytujeme služby v celém životním procesu aplikace. Od návrhu, přes nasazení, až po provoz nebo další rozvoj. Při návrhu bereme ohledy na moderní trendy, vaše požadavky i požadavky aplikace. Naším cílem je dodat vám optimální řešení s dlouhodobou možností rozvoje.

Proč si pořídit aplikace od nás?

  • Aplikace stavíme na míru vašim potřebám
  • Klademe velký důraz na bezpečnost a dostupnost řešení
  • Navrhujeme aplikace pro on premise infrastrukturu i public cloud
  • Poskytujeme komplexní služby (návrh, nasazení, provoz i rozvoj)
  • Možnost vývoje aplikací u vás ve firmě (body shopping)
  • Podpora vytvořených aplikací

Reference

Případové studie

studie

Integrace systémů státní správy

Navrhnout a realizovat integrační platformu pro zabezpečené předávání a získávání informací mezi systémy státní správy.